Jsme KINT s.r.o. “Děláme co umíme a co nás baví”

Zabýváme se vědou a výzkumem v oblasti nových technologií v rámci bezpečnosti a zabezpečení systémů, s ohledem na udržitelný rozvoj. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a zabezpečení, tj. systémy řízení bezpečnosti, funkční bezpečnosti a kybernetické bezpečnosti. Vyvíjíme aplikace pro vzdělávání a rozvoj lidí, ale i pouze pro zábavu. Provozujeme internetový obchod produktů pro děti pro popularizaci vědy.

Věda a výzkum

Máme bohaté zkušenosti v oblasti výzkumu bezpečnosti, konkrétně integrální bezpečnosti kritické infrastruktury, bezpečnosti technologií v oblasti dopravy.

Technologie

Zajímají nás moderní technika a technologie v technických oblastech ve vztahu k bezpečnosti a udržitelného rozvoje. Poskytujeme rešerše a posouzení rizik nového stavu techniky, experimentujeme a aplikujeme nový stav techniky.

Poradenství

Potřebujete poradit nebo si nevíte rady v otázkách bezpečnosti, řízení rizik či zabezpečení průmyslových systémů, nových technologií. Potřebujete poradit s metodologií, zavedením systémů řízení bezpečnosti či rizik neváhejte se na nás obrátit a dokážeme společně najít řešení.

Zábava

Naplňujeme naší misi a vizi k bezpečnosti a udržitelného rozvoje tím, že prosazujeme popularizaci našich témat mladým lidem a dětem. Proto se zabýváme vývojem edukativních aplikací a her.

STEM hračky pro děti

Pro děti vybíráme a nabízíme edukativní STEM hračky, které rozvíjí jejich myšlení a kreativitu ve vztahu k vědě, technologiím, inženýringu a matematice.

Články

Provozujeme blog, na kterém pravidelně publikujeme novinky a zajímavosti ve výše uvedených odborností. Veškeré informace se opírají o ověřené zdroje a jsou v textu odkazované. Mimo uvedený blog se jeho autoři aktivně podílejí na psaní odborných příspěvků a prezentují na odborných konferencí a seminářích i pro odbornou veřejnost.

Jestliže máte zajímavá témata o která se s námi chcete podělit, a rádi byste se vydali podobnou cestou jako mi, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře ZDE.

Share on Social Media
Follow us on Social Media