Vážení přátelé vědy a techniky. S radostí přidávám historicky první příspěvek společnosti KINT s.r.o. “vize a mise” společnosti, která vznikla jako rodinný projekt s cílem šířit, propagovat a podporovat činnosti, které jsou prospěšné pro zajištění bezpečnosti a udržitelnosti systémů, technologií a lidské společnosti jako takové.

Projekt vzniká úplně od začátku na zelené louce bez žádných velkých finančních investic, pouze s úsilím ve volném čase, proto je naším základním sloganem “Děláme co umíme a co nás baví”. Uvedené vyšší cíle k bezpečnosti a udržitelnosti lze naplnit pouze při činnostech, které nás baví. Kromě zábavy je k úspěchu zapotřebí také umět, proto budujeme kompetence v různých vědeckých a technologických oblastech.

Nyní mohu s radostí oznámit vznik obchodní společnosti (ke dni 14. 7. 2022), která má za cíl plnit jednotlivé strategické kroky směřující k dané vizi bezpečnosti a udržitelnosti. V každé společnosti má jakákoliv snaha a dobrý úmysl šanci uspět pouze při zajištěném a stabilním finančním zázemí, proto volíme právě formu obchodní společnosti.

Příjmy z prodeje produktů, které splňují předpoklad našich vizí a zisků z reklamy využíváme pro podporu dalších činností v oblasti vědy a výzkumu, jejichž výstupy tímto nebudou pouhým výsledkem na papíře či do šuplíku, ale lze je také na základě vhodného postupu také dobře uplatnit. Uvedený postup jednotlivými krůčky má šanci roztočit kolotoč operativních a strategických činností z různých obchodních, odborných a technologických oblastí, které přispívají k naší misi a vizi.

Vize:

Bezpečnost a udržitelnosti systémů, technologií a lidské společnosti.

Mise:

Děláme co umíme a co nás baví. “Uvedené vyšší cíle k bezpečnosti a udržitelnosti lze naplnit pouze při činnostech, které nás baví. Ovšem zábava její pouhý předpoklad k úspěchu, k úspěchu je zapotřebí také umět, proto budujeme kompetence a vzděláváme se postupně v různých vědeckých a technologických oblastech.”

Strategické oblasti KINT:

  1. Vzdělávání dětí, podpora a popularizace vědy již v mladém věku.
  2. Činnosti v oblasti vědy, výzkumu a technologií (jejich studium, vývoj a aplikace).
  3. Zábava a vzdělávání, zpřístupnění vědy neodborné veřejnosti, vývoj vzdělávacích aplikací, her a propagace na sociálních sítí.

V případě zájmu o další informace či spolupráci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře v sekce „Kontakt“ nahoře v menu.

První příspěvek, vize a mise KINT
Štítky: